Tatuiruotės


Pirmoji Britney tatuiruotė yra nedidelis pasakų herojus besipuikuojantis apatinėje jos nugaros dalyje. Ši tatuiruotė buvo padaryta Havajuose per 18-ąji Britney gimtadienį. Tokio tipo tatuiruotės buvo ypač pamėgtos garsenybių. Beje, jei gerai įsidėmėjote Britney parašus, tai jie dažnai jos karjeros pradžioje buvo panašus į raštą iš pasakų knygų.


Antroji Britney tatuiruotė - drugelis skraidinantis lapelį. Asmeniškai Britney drugelis yra laisvės simbolis.


Taip pat Britney turi tatuiruotę ant savo dešiniojo kojos piršto. Tai yra nedidelė gėlė besivyniojanti aplink visą pirštą. Britney tai simbolizuoja nekaltumą ir grynumą.


Dešinėje savo pilvo pusėje Britney turi apvalios formos tatuiruotę japonų kalba. Iš tikrųjų Britney norėjo gauti tatuiruotę, kurios reikšmė turėjo būti "paslaptinga", tačiau būtent jos reiškia - "keista". 2004 metais Britney nusprendė pakeisti tatuiruitę ir pridėjo gėlių žiedlapių. Šiai dienai tatuiruotė neturi jokios reikšmės. Tatuiruotė buvo padaryta 2001 metais, filmuojant filmą "Kryžkelė", kurią įkvėpė Taryn Manning.  


2004 metų gegužės mėn. "Total Request Live" laidos metu Britney atskleidė naujausia savo tatuiruotę. Tai yra trijų hebrajų kalbos ženklų kombinacija reiškianti - "nauja era".


Ši tatuiruotė buvo atlikta 2004 metais, kuomet Britney susituokė su Kevin Federline. Jie abu pasidarė tatuiruotę toje pačioje vietoje, vienintelis skirtumas tame, kad Britney kauliukai rožinės spalvos, o Kevin'o - mėlyni.


2006 metais gruodžio 19 diena Britney kartu su mažąją sesute Jamie Lynn nuvyko į tatuiruočių saloną. Britney pasidarė maža žvaigždute ant dešiniosios rankos, vėliau ji lazerio pagalba buvo pašalinta. Dabar toje vietoje yra nedidelis tuščiaviduris trikampis.


Tai jau aštuntoji Britney tatuiruotė. Kaip patys matote, tai yra lotyniškojo krikščionybės kryžiaus simbolis. Tatuiruotė įsikūrė kairėje Britney pilvo pusės apačioje. Šia tatuiruotė Britney norėjo parodyti, kad jai yra svarbus jos religiniai įsitikinimai.


Prisimenate tą naktį kuomet Britney nusiskuto galvą? Būtent tą vakarą Britney pasidarė ir šia tatuiruotę. Tai yra bučinio atspaudas ant dešiniojo jos rankos riešo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą